Evenementen

Volgende evenement:

Soulex Kampvuursessie 2018
Zaterdag 7 juli vanaf 20.00 u.
Zuiderpoortcafé Budel
Optredens van Dennis van der Sanden, Cedar Spring en the Backstabbing Bastards.

Voorgaande evenementen:

Soulex Open Podium 2018

  • Dennis
  • Forest/Mountain
  • The Dice
  • Limbo
  • De Stekkers (winnaar Soulex wisseltrofee)

Soulex Presents 2017

  • Redial Default
  • Struggler
  • Crowned Oakes

Soulex Kampvuursessie 2017

  • Derrick van Schie
  • Hillbilly Hayride
  • Autumn Leaves

Soulex Open Podium 2017

  • Velvet Antlers (winnaar Soulex wisseltrofee)
  • Reignite
  • Misscellaneous
  • Brainstorm

Soulex Presents 2016 – Halloween editie

  • Shallow
  • Yasmine
  • Lukazz
  • Toxicity

Soulex Kampvuursessie 2016

  • Heidevolk
  • Soulmates
  • Katie Jaze
  • Lost Memory

Soulex Open Podium 2016

  • Puyn
  • Stylo
  • Northern Lights
  • Argonath (winnaar Soulex wisseltrofee)
  • Change

Soulex Kampvuursessie 2015

  • Wietse
  • Audiomind
  • Plugged Out
  • Hopped up Jalopy
  • Autumn Leaves

Soulex Open Podium 2015

  • World for Granted
  • Full Stop
  • Speed Queen  (winnaar Soulex wisseltrofee)
  • Strontplaag
  • The Derps

Soulex Presents 2014

  • Hillbilly Moonshiners
  • Reptilians
  • Mur du Son

Soulex Kampvuursessie 2014

  • Duo BarGer
  • Tuned In
  • The Droeftoeters
  • Katie Jaze

Soulex Open Podium 2014

  • Change
  • Autumn Leaves
  • The Derps
  • The Backstabbing Bastards  (winnaar Soulex wisseltrofee)
  • 9AM

Soulex Presents 2013

  • Blood of Kings
  • First Date
  • Bleach

Kampvuursessie 2013

  • Noisy habits
  • Plugged out
  • BRASSTA!

Soulex Open Podium 2013

  • The Droeftoeters
  • Rhei
  • Plugged out
  • Skyway Avenue (winnaar Soulex wisseltrofee)
  • Fire at the sun

Soulex Presents 2012

  • TekaTock
  • STEENkoud
  • Moose da Beat

Soulex Open Podium 2012

  • Cheek Dimples (winnaar Triestes Trofee)
  • Ace
  • Inspire
  • Nu&Dan
  • Bench Vice

Soulex Presents 2011 – 25th Anniversary

  • Bulls on Parade
  • Mindpark
  • Two Days Left
  • Jersey Devil

Soulex Kampvuursessie 2011

  • Soundbite
  • The Acoustic Few
  • Kickforce

Workshop pop-/rockzang

Soulex Open Podium 2011

  • Stardom Junkies (winnaar Triestes Trofee)
  • Bon Scotch
  • Forgotten Trouble
  • TekaTock
  • Between The Lines (winnaar Zuiderpoort aanmoedigingsprijs)

Soulex Presents 2010

  • Jannock to Wok
  • The Dirty Denims
  • Viberider

Speeddemo 2010

Soulex Open Podium 2010

  • Moped
  • Anvery
  • Lost Lament
  • Clock (winnaar Triestes Trofee)
  • A Staircase Transfer

Soulex Presents 2009

  • Kickforce
  • Everlong
  • The New Dominion
  • Dielinquent

Soulex Open Podium 2009

  • Pocket full of Blues (winnaar Triestes Trofee)
  • Gerasene Pigs
  • Spark to Fire (winnaar wildcard Popovprijs)
  • Jacuzy Sunset
  • Black Mantis
  • DJ Anthony

Workshop ‘Muziek in eigen hand’

Soulex Presents 2008

  • The Moody Hanks
  • Wild Bill and his Alabama Speed Steamers
  • Red Zone Cuba
  • The Filthy Red Horse
  • DJ Anthony

Speeddemo 2008

  • The Moody Hanks
  • Ampiphy
  • Liquid Soil

Soulex Open Podium 2008

  • 9th Wonders (winnaar Triestes Trofee)
  • Ampiphy
  • Freestroke (winnaar wildcard Popovprijs)
  • Nem-Q
  • Scarlet Rose

Workshop Computermuziek

Soulex Presents 2007

  • Hostile Intentions
  • Finnegan’s Lads
  • Salto del Muerto

Soulex Speeddemo 2007

  • Intelligence of Ice
  • Social Minority
  • SoulLab*
  • Pocket Full of Blues

Soulex Open Podium 2007

  • Fire of Autumn (winnaar Triestes Trofee)
  • Haystack needle
  • Intelligence of Ice
  • Dielinquent

20 jaar Soulex: Gitaar- en Basgitaarclinic

  • Barend Tromp
  • Joop Wolters

Promo Feest

  • Super88
  • One Night Stand
  • The Posers
  • DJ Anthony

Soulex Open Podium 2006

  • Scramed
  • Bezopen Eend
  • Pocket Full of Blues
  • TekaTock
  • Project-A (winnaar Triestes Trofee)

Soulex presents 2005

  • Whalebone
  • the Night Ramblers
  • Anoa Beta

Soulex presents – Wouter’s Birthday Party

  • DJ:18
  • The Anti-Meritocratics
  • Kickforce
  • The Wimps

Soulex Open Podium 2005

  • Porn 47
  • Zike
  • The Anti-Meritocratics (winnaar Triestes Trofee)
  • Bad Springflower
  • Everlong

Soulex presents 2004

  • Apesjit
  • Sniffer
  • Ronger

Open Podium 2004

  • Trespass
  • Glowze
  • TekaTock
  • The Worst
  • Full of Hate (winnaar Triestes Trofee)

Groepenpresentatie 2003

  • Ship of Fools
  • Kismet
  • Arabesque

Open Podium 2003

  • The Dreaded
  • Ship of Fools
  • Hard Plastic
  • Super 88 (winnaar Triestes Trofee)
  • Kickforce
  • ISM
  • Seven Hertz

Open Podium 2002

  • The Baddest
  • Broermoats
  • Paranoise
  • Feed Forward (winaar Triestes Trofee)
  • Praey
  • YLeM

Groepenpresentatie 2001

  • [ Opiate ]
  • Barfly
  • Third Stone

Open Podium 2001

  • The Concept
  • O.D.T.
  • The Forsaken
  • Axial
  • [ Opiate ] (winnaar Triestes Trofee)
  • Leech

Groepenpresentatie 2000

  • Barfly
  • Form

Groepenpresentatie 1999

  • Shadowlife
  • Dreadlock Pussy

Open Podium 1999

  • DrifF
  • Opiate
  • Viertallig trio
  • The Forsaken (winnaar Triestes Trofee)
  • Aprox

Open Podium 1998

  • Exit
  • Never Mind
  • Freaked Cheese
  • Agonized Wisdom
  • PUB
  • Hamma
  • $500 (winnaar Triestes Trofee)

Groepenpresentatie 1994

  • Sequoyah
  • Djagha
  • Arabesque

Open Podium 1994

  • Omious
  • Black Jack
  • Pygmalion
  • Sander Looymans
  • Wayang Thee (winnaar Triestes Trofee)
  • Lady in Distress

Groepenpresentatie 1993 (Soulex Onderock)

  • Bobby’s Peach
  • Pygmalion
  • The Copycat Trap

(net geen) Springpop 1993

  • J. Dalton
  • Sonic Temple
  • Looster Blues Band

Groepenpresentatie 1992

  • Renesence
  • The Lock Nine Nitwits
  • Storm

Springpop 1992

  • Un Amendable Critics
  • Excision
  • Guv’nor
  • Shotgun Shadow

Open Podium 1992

  • Eloquence
  • Sonic Temple
  • Caught in the Act
  • Jammie Kuipers
  • Desertron
  • The B-sides
  • Elysion

Soulex on de Rok 1991

  • Caught in the Act
  • Pygmalion
  • Arabesque

Groepenpresentatie 1991

  • T.W.C. the Puke
  • Border Blues Band
  • La Dalle

Groepenpresentatie 1990

  • Look who’s talking
  • Desertron

Latin Party 1988

Kunstmarkt 1988

  • Pygmalion
  • Squeeze the Lemon

Queenpop 1988

  • Tarkus
  • Squeeze the Lemon

Groepenpresentatie 1988

  • LLazz
  • Invictus
  • Pygmalion
  • Squeeze the Lemon

Pro-Am-Ses 1988

  • Ugliness
  • Pygmalion

Kerstpop 1987

  • The Ivy
  • Enema Joe
  • No Sweat
  • Do-re-mi-fa-Soulex 1987
  • Invictus
  • B-sides
  • X-Libre

Springpop 1987

  • Release
  • Houseband Harlekyn
  • Pygmalion
  • Tum Tum